Otrdiena, 30 Jūlijs 2019 05:29

ZPR aicina uz atgriešanās pikniku

Ģimenes, kas atgriezušās un ģimenes, kuru radinieki vēl tikai plāno atgriezties Latvijā, aicina uz ZPR rīkotu pikniku, kas notiks 9. augustā no pulksten 12 līdz 15, (reģistrācija no plkst.11.30). Pasākuma norises vieta - aktīvās atpūtas un sporta komplekss "Līgotnes", Armijas ielā 1, Svētē, Svētes pagastā, Jelgavas novadā LV-3008.

Pasākuma mērķis – vienviet pulcināt ieinteresētos novadniekus remigrācijas speciālistu un konsultantus, lai pārrunātu visām pusēm aktuālus “atgriešanās” jautājumus, dalītos pieredzēs, saņemtu vajadzīgos informatīvos materiālus, kā arī baudītu satikšanās prieku un ļautos nelielai, kopīgai atpūtai.

Pasākuma laikā varēs saņemt konsultācijas par sekojošām tēmām:

  • Izglītība un latviešu valodas apguve;
  • Uzņēmējdarbības uzsākšana un attīstība;
  • Banku pakalpojumi – konta atvēšana, kreditēšana un atbalsts biznesam;
  • Pilsonības un migrācijas pakalpojumi, t.sk. ES pilsoņiem un trešo valstu pilsoņiem;
  • Sociālie jautājumi – pensijas, ģimenes pabalsts, bezdarbnieka statuss un pabalsts u.c.
  • Remigrācija un sadarbība ar diasporu.

Pasākuma laikā no pulksten 13 līdz 15 būs iespēja noklausīties lekciju un saņemt konsultāciju, kuru nodrošinās pieredzējis psihologs darbā ar bērniem, vecākiem un skolotājiem - Nadežda Burča Laure. Lektore runās par emocionālo atbalstu, integrēšanos jaunā vidē (bērnu dārzā, skolā), valodas barjeru un vecāku lomu tās pārvarēšanā. Bērniem tiks nodrošinātas radošās aktivitātes, tikmēr vecāki varēs saņem atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem.

Pasākums bezmaksas!

Lūdzu savu dalību pieteikt aizpildot pieteikšanās anketu!