Trešdiena, 18 Marts 2020 12:32

Zemgales Plānošanas reģiona darbība ārkārtas situācijas laikā

Ņemot vērā izsludināto ārkārtas situāciju valstī, arī Zemgales Plānošanas reģions ievēro noteiktos piesardzības pasākumus. Attiecīgi līdz 14. aprīlim atcelti visi Zemgales Plānošanas reģiona rīkotie semināri, darba grupas u.c. pasākumi. Arī ZPR darbinieki līdz 14. aprīlim strādā attālināti, klātienes konsultācijas netiek veiktas.

Nepieciešamības gadījumā lūdzam sazināties elektroniski vai zvanot – kontaktinformācija norādīta zemāk. (Visu darbinieku kontaktinformācija pieejama www.zemgale.lv/kontakti)

Reģionālais koordinators remigrācijas veicināšanai
Zemgales reģiona koordinatore Anete Spalviņa: t. 22338666; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; www.paps.lv.

Zemgales kultūras programma 2020
Zemgales kultūras programmas koordinatore Sanita Larionova: t. 29272500; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Projekts “Atver sirdi Zemgalē”
Projekta vadītāja Dace Strautkalne: t. 28807929; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; skype: dace.strautkalne
Projekta koordinatore Natālija Gerasimova: t. 28356611; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; skype: natalij197302
Projekta juriste Zanda Oša: e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; skype: zanda.osa
Informācijas speciāliste Evita Ilmane: e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Projekta grāmatvede Dana Slāģe: e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; skype: dana.svedere
Komunikāciju speciāliste Ilva Kalnāja: t. 28814226; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; skype: ilva.kalnaja

Projekti “ENGRAVE”; “INVALIS”
Projektu vadītāja Evija Ērkšķe: t. 27011207; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Projekti “SAFE BORDERLANDS”; “SMEPRO”
Projektu vadītājs Artūrs Penčura: e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Projekti “e-MOPOLI”; “SOHJOA”; “BALTIC BIOGAS CIRCLES”
Projektu vadītājs Raitis Madžulis: t. 27052372; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Projekts “Rediscover the roots of the regions”
Projekta vadītāja Anna Builo-Hoļme: t. 27000470

Projekti “E-COOL”; “Veselīgs dzīvesveids. Sporta loma lauku teritoriju attīstīšanā”
Projektu vadītājs Edgars Jānis Paulovičs: t. 22337950; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Projekti “RETHINK”; “CASE”
Projekta vadīāja Ieva Zeiferte: t. 20013459; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Otrdien, 17. martā, notikušajā projekta RETHINK/ PĀRDOMĀT partneru vadības grupas/ uzraudzības padomes skype konferencē nolemts, ka COVID-19 apstākļos turpinās darbs pie detalizētākās mentoru apmācības programmas modeļa izstrādes. Tiks pētīta e-vides iespējamība. Taču tā daļa, kas attiecas uz pašu galveno projekta mērķauditoriju - jauniešiem ar GRT - atbalsta programmas pilotēšanu, iesaistot apmācītos mentorus, iespējams, tiks atlikta uz rudeni vai vēlāk. Par to tiks lemts nākamajā skype vadības grupas sanāksmē maijā. Tiek izskatītas iespējas projektu pagarināt, lai varētu sasniegt visus plānotos mērķus.

Savukārt projekta CASE (Erasmus+) paredzētās aktvitātes – digitālas platformas izstrāde sociālo aprūpētāju e-apmācībai vecuma emences skarto aprūpes uzlabošanai – turpinās kā plānots un COVID-19 radītā situācija neietekmē projekta rezultātu sasniegšanu.