Trešdiena, 18 Marts 2020 14:12

Turpinās projektu pieteikumu pieņemšana “Zemgales kultūras programmai 2020”

Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) turpina pieteikumu pieņemšanu Latvijas valsts mežu un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītajam “Zemgales kultūras programmas 2020” projektu konkursam. Pieteikumu iesniegšanas termiņš saglabājas nemainīgs, bet ir mainīta pieteikumu drukātās versijas iesniegšanas kārtība.

Drukāto pieteikumu iesniegšana iespējama divos veidos - atstājot tos ZPR birojā Jelgavā (Katoļu iela 2b, pastkastīte pirmajā stāvā), vai sūtot pa pastu (pasta zīmogs – ne vēlāk kā 2020. gada 27. marts) uz adresi: Zemgales plānošanas reģions, Katoļu iela 2b, Jelgava, LV-3001.

Lūdzam ņemt vērā, ka drukāto projektu pieteikumu iesniegšana ZPR Jēkabpils birojā nav iespējama!

Sekojot LR Ministru Kabineta rekomendācijām, aicinām projekta pieteikumus iesniegt elektroniska dokumenta formā (parakstītus ar drošu elektronisko parakstu un apliecinātus ar laika zīmogu), sūtot tos uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Projekta pieteikums konkursam noteiktajā termiņā jānosūta arī elektroniski (PDF formātā, vienā failā, kas identisks iesniegtajam pieteikumam papīra formātā vai elektroniska dokumenta formātā) uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot projekta pieteikuma iesniedzēju un nosaukumu.

Plašāka informācija par "Zemgales kultūras programmas 2020" konkursu ŠEIT.

Zemgales kultūras programmas koordinatore Sanita Larionova: t. 29272500; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..