Otrdiena, 28 Jūlijs 2020 11:57

Jaunieši ar GRT aicināti pieteikties mentora atbalstam un Vasaras skolai 2020

Mentora atbalsts un "Vasaras skola 2020" jauniešiem uzsākas augustā no 25.08.2020. līdz 28.08.2020. Jelgavā, nometnes vietā "Lediņi".

imgpsh fullsize anim 1

Zemgales plānošanas reģions projekta RETHINK/PĀRDOMĀT ietvaros jauniešiem ar GRT (18.-29.g.v) piedāvā satikt savu mentoru  “Vasaras skolā 2020’’!

Četras dienas “Vasaras skolā” būs sākums piecu mēnešu garai mentoru atbalsta programmai jauniešiem, lai palīdzētu veiksmīgāk iekļauties nodarbinātībā, apmācībās vai sabiedriskajās aktivitātes. Individuāls atbalsts ilgs līdz 2020. gada decembrim, pēc kopīgi izveidota individuāla atbalsta plāna.

“Vasaras skola” kā mentora atbalsta pirmais posms sāksies 25.08.2020 Jelgavā, nometņošanai paredzētā teritorijā –“Lediņi”.

 “Vasaras skolas “ laikā notiks iepazīšanās, sava mentora atrašana, individuāla atbalsta plāna kopīga veidošana.

Turklāt, jauniešu izaugsmei, savu spēju atklāšanai būs pieejami 5 speciālisti, kuri vadīs tādas nodarbības kā:
1) kokapstrāde;
2) dejas kustības terapija;
3) vizuāli plastiskā terapija;
4) karjeras konsultants;
5) ergoterapeita nodarbības.

Dzīvošana labiekārtotos numuriņos ar dušu, wc, wifi. Āra teritorijā pieejams apsildāms āra baseins, meža trasītes, atpūtas vietas, skatuve pasākumiem, āra spēles, volejbola laukums, sporta inventārs. Dalībniekiem tiks nodrošinātas brokastis, pusdienas, launags, vakariņas. Bez nodarbībām būs arī brīvais laiks, spēles, pasākumi, un arī iegūti jauni draugi.

Nokļūšana uz vasaras skolu Jelgavā un no vasaras skolas mājup tiks organizēta un nodrošināta no/uz novada centru, piemēram Pļaviņas- Jelgava “Lediņi” - Pļaviņas vai Bauska- Jelgava “Lediņi”- Bauska, u.c., pēc jūsu novada piederības dzīvesvietas.

Vasaras skolas norises praktiskos jautājumos sazinieties ar vasaras skolas vadītāju Māri Kalniņu pa tālruni 29339987

Par mentoru atbalstu vairāk konsultē Ieva Zeiferte 20013459

Lūdzu reģistrējiet jauniešus dalībai Vasaras skolā uzspiežot šeit  vai iekopējot šo saiti https://forms.gle/ia1EJHLdvH3hVZ4f6  pārlūkprogrammā un aizpildot to līdz 07.08.2020.

Ģimenes ārsta izziņa, kurā norādīta informācija par jaunieša veselības stāvokli, invaliditāti, ja tāda ir, obligāti lietojamiem medikamentiem un atļauja piedalīties diennakts vasaras skolā.

Dalībnieki ne ātrāk kā 7 dienas pirms “Vasaras skolas” darbības sākuma saņem ģimenes ārsta izziņu, kurā apliecināts, ka jaunietim nav infekcijas slimību pazīmes un viņš nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām.

Uz tikšanos “Lediņos”! Lai tas kļūst par piedzīvojumu, kuru atcerēties!

Central Baltic logo RGB