Apmācības par saskarsmi ar bērniem ārpusģimenes aprūpē
Ceturtdiena 15 Aprīlis 2021, 09:00 - 17:00
Apmācības vispārējo pakalpojumu sniedzējiem (VPS) par viņu lomu deinstitucionalizācijas (DI) procesā attiecībā uz bērniem ārpusģimenes aprūpē.
Kas tiek aicināti: vispārējo pakalpojumu sniedzēji - pirmsskolas un vispārējās izglītības iestāžu pārstāvji (tai skaitā skolu sociālie pedagogi), valsts un pašvaldības policijas pārstāvji, interešu izglītības speciālisti. Mērķauditorijā neietilpst veselības aprūpes pārstāvji, piemēram, ģimenes ārsti, psihiatri.
Mācību pasākuma mērķis: Informēt vispārējo pakalpojumu sniedzējus par deinstitucionalizācijas procesu (tā nepieciešamības pamatojumu un norises gaitu), kā arī par vispārējo pakalpojumu sniedzēju lomu deinstitucionalizācijas procesā attiecībā uz ārpusģimenes aprūpē esoši bērniem. Tai skaitā, visbiežāk sastopamām problēmsituācijām, to vēlamiem risinājumiem, īpatnībām saskarsmē ar bērniem ārpusģimenes aprūpē un audžuģimenēs.
Dalība seminārā ir bez maksas, iepriekš reģistrējot dalību. Lūdzu aizpildiet pieteikumu šeit: https://forms.gle/kTbtN5ZSfPYfvJzE9

Aktualitātes

Pierakstieties uz mūsu mājas lapas jaunumiem un nenokavējiet Zemgales reģiona aktualitātes, kā arī informāciju par jaunākajiem semināriem

Kontaktinformācija

ZEMGALES PLĀNOŠANAS REĢIONS

  • Reģistrācijas Nr.: 90002182529

Sekojiet mums

Esiet ar mums sociālajos tīklos!