Drukāt šo lapu
Pirmdiena, 04 Jūlijs 2022 12:03

Mācības tūrisma gidiem “Dabas tūrisms Zemgalē - ģeoloģiskie un ģeomorfoloģiskie objekti”

Ar mērķi sniegt padziļinātas zināšanas par ģeoloģiskajiem un ģeomorfoloģiskajiem dabas objektiem Zemgales teritorijā un vienlaikus veicināt dabas tūrismu Latvijā, Zemgales plānošanas reģions šajā vasarā izsludina bezmaksas apmācības tūrisma gidiem (gan grupu, gan individuālajiem) “Dabas tūrisms Zemgalē - ģeoloģiskie un ģeomorfoloģiskie objekti”. Apmācībās profesionālu lektoru vadībā būs iespēja gūt padziļinātas zināšanas par ģeomorfoloģiju un ģeoloģiju, interesantiem apskates objektiem Zemgalē, kā arī papildināt zināšanas dabas tūrisma un citās aktuālās, gidiem noderīgās tēmās. Piemēram, tūristam interesantu un oriģinālu programmu veidošana, dabas tūrisma specifika Latvijā un runas kultūra.

LATLIT logo LAT full RGB

Gidu apmacibas FB posts

Apmācības sadalītas 3 sesijās - 25. un 26. jūlijā, 1. un 2. augustā, 8. un 9. augustā, kā arī noslēgumā, 11. augustā, paredzēts mācību brauciens uz Lietuvas objektiem. Pirmdienās notiks  teorētiskās  un praktiskās mācības  tiešsaistes  platformā  Zoom,  savukārt otrdienās dosimies uz objektiem, lai Zemgales ģeoloģiskās un ģeomorfoloģiskās dabas bagātības izzinātu klātienē.

Detalizētu apmācību programmu lūdzam skatīt ŠEIT.

Dalība apmācību programmā un ekskursijās ir bezmaksas. Nokļūšanai uz ekskursiju objektiem dalībniekiem tiek piedāvāts kopīgs transports no – uz Rīgu ar iespēju iekāpt arī pieturvietās pa ceļam.

Mācību gaitā dalībniekiem būs jāveic mājas darbs – jāizveido sava ekskursijas programma pa Zemgales ģeoloģiskajiem un ģeomorfoloģiskajiem objektiem, kas apmācību noslēgumā būs jāprezentē pārējiem dalībniekiem, kā arī pēc objektu apmeklējumiem būs jāveic to izvērtējums un jāsniedz ieteikumi.

Apmācības vadīs Armands Muižnieks, profesionāls gids, biznesa augstskolas “Turība” un RSU pasniedzējs.

Apmācību noslēgumā dalībnieki saņems sertifikātu par “Dabas tūrisms Zemgalē - ģeoloģiskie un ģeomorfoloģiskie objekti” apguvi. Lai saņemtu sertifikātu, dalībniekam ir jāpiedalās visās apmācību dienās.

Vietu skaits ir ierobežots - mācībās tiks uzņemti 20 dalībnieki.

Lai pieteiktu savu dalību apmācībās, lūdzam līdz 15. jūlijam (ieskaitot) aizpildīt šo elektronisko pieteikuma anketu: https://ej.uz/geotour_apmacibas_Zemgale. Atbilde par iespējamo dalību apmācībās tiks nosūtīta uz anketā norādīto e-pastu 18. jūlijā.

! Piesakoties apmācībām, lūdzam, rūpīgi izvērtēt savas iespējas piedalīties visās nodarbībās. Dalībnieki, reģistrējoties, apliecina, ka piedalīsies visās apmācību dienās.

Priecāsimies par Jūsu dalību!

Papildu informācija: Līga Ivanova, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 26464686

Tūrisma gidu apmācības organizē Zemgales Plānošanas reģions. Apmācības tiek īstenotas ar Interreg Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam atbalstu projekta Nr. LLI-483 “Unikālo ģeoloģisko un ģeomorfoloģisko dabas vērtību izmantošana zaļā izzinošā tūrisma attīstībā/ GEOTOUR”.

Projekts “GEOTOUR” tiek īstenots Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmā 2014. - 2020. gadam, tas tiks īstenots no 01.01.2021.-31.12.2022. Projekta kopējais finansējums: 649 972,15 EUR (t.sk. ERAF finansējums - 552 476,31 EUR).

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šīs publikācijas saturu pilnībā atbild Zemgales Plānošanas reģions, un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.

www.latlit.eu / www.europa.eu